Szász Beáta Mónika

Bea 2015-ben szerzett diplomát logopédia szakirányon. Iskolánkban 2023 áprilisa óta dolgozik. Bár mindössze 10 hónapja tagja intézményünknek, a tantestület nagyrabecsült tagja lett, hiszen őt jelölték a Pedagógusnapi Elismerő Oklevélre. Kolléganőnk kedves, vidám, szeretetreméltó személyiség, akit a vezetőség és az  egész közösség nagyon hamar elfogadott. Szakmai tudása kiemelkedő. 2023 szeptemberétől már az SNI munkaközösség vezetője. Koordinálja és segíti  a gyógypedagógusok és fejlesztőpedagógusok tevékenységét, folyamatosan támogatja  az osztályfőnökök munkáját. Irányításával intézményünkben elmondható, hogy példaértékű az SNI-s  gyermekek ellátása. Munkáját ezúton is köszönjük.

Jakabacska Zsolt

Zsolt 2022 januárja óta tanít testnevelést iskolánkban. Mindamellett, hogy a testnevelés órái szakmailag kifogástalanok, szeretik a gyerekek és a kollégák is. A szülőkkel is jó kapcsolatot ápol.  Nincs olyan délutáni, iskolai rendezvény, amelyen ne venne aktívan részt. Kérés nélkül lehet rá számítani minden olyan feladatban, ami intézményünk zökkenőmentes működéséhez szükséges. Vidámsága, jókedve színesíti a hétköznapjainkat. Rendszeresen viszi diákjainkat versenyekre, ahol a gyerekek szép eredményeket érnek el. Felfedezi a gyerekekben a tehetséget, elindítja őket azon az úton, melyen tehetségük kibontakozhat. Munkáját ezúton is köszönjük.