Pedagógusaink

2018/2019

 

Albert Ferenc                                             angol

Berényi Mária                                            földrajz, matematika

Csorba Lászlóné                                         angol, felsős munkaközösség vezető

Deme Istvánné                                            tanító

Dominek  Tünde                                          igazgatóhelyettes, tanító

Dudás Laura Erika                                       tanító

Eon Claudia                                                  angol, napközi

Fábiánné Balajti Anikó                               tanító, alsós munkaközösség vezető

Fabu Matild                                                   fejlesztő, német

Fejérné  Gál Tímea                                       tanító

Gonda Andrea                                               angol

Gyöpösné Gémes Ilona Anikó                    ének, német

Horváth  Zoltán                                              rajz, technika

Horváthné Gyurcsán Erika                           magyar, gyermekvédelmi felelős, ofő. munkaközösség vezető

Kabai Gabriella                                                testnevelés

Kádár József                                                      napközi, tankönyvfelelős

Kiss Gábor                                                         magyar, történelem, DIKI-t segítő tanár, honlap

Kissné Fehér Judit                                           biológia, földrajz, DIKI-t segítő tanár

Kormos Tibor                                                    történelem

Kovács Krisztina                                               tanító

Kovácsné Gyetvai Györgyi                             tanító

Kürti Orsolya                                                    tanító

Lakos Ágnes Kinga                                           tanító

Lassu Ibolya                                                     napközi

Malinkó Judit                                                    magyar

Nagy Gyöngyvér Zsuzsanna                           fizika, matematika

Nagy Donát                                                       informatika

Orczi-Tóth Enikő                                               napközi

Pichler Rudolf Csaba                                       testnevelés

Simon Gyöngyi                                                  matematika

Steigervald Róbert                                           napközi

Soltész Judit                                                       napközi

Szabados Ágnes                                                pedagógiai asszisztens

Szigetvári Istvánné                                          napközi

Szentgróti-Tóth Tamás                                    igazgatóhelyettes, fizika, földrajz

Timár Judit                                                        tanító

Veszprémi Klára                                               igazgató, magyar, történelem

Varga Mihály                                                     pedagógiai asszisztens, honlap

Zakota János                                                      napközi

Zumpf Anikó                                                      tanító

___________________________________________________________________________________________________________